Akatsuki pečių maišą (kruvinas debesis)

Akatsuki pečių maišą (kruvinas debesis)

Nauja prekė

€12.56

€16.74

-24%

Sumažinta kaina!

Apie prekę

Produkto Informacija

Patogus mažas maišelis kiekvieną dieną, su atvartu.Spausdinti yra spausdinami ant viso flip-off dalis.Maišas yra nešiojama per petį, patikimai užsidaro ir eina gerai su kasdienius drabužius.

Sudėtis: 100% poliesteris

Programos Tipas: sublimacijos

Priežiūra: plauti ne aukštesnėje kaip 40 laipsnių.Nenaudokite baliklių

Duomenys: reguliuojamas dirželis, droselio sklendė, viduje du skyriai

Paslaugų Kokybės Garantija Visiems produktams, dėl Tmall yra sertifikuotos pardavimui Rusijoje.Express pristatymas Mes tiekiame Co sandėlių Maskvoje курьеpoм į вaшей.Jei jūsų adresas yra neįtraukti į pasiuntinių paslaugų aprėpties srityje, mes išsiųsti užsakymą elektroniniu paštu.Gavimo tvarka, Prieš atidarydami sklypas, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotoju patikrinti, ar jis nepažeistas.Grąžinti prekes * galite grąžinti elementą be paaiškina priežastis, per 15 dienų nuo prašymo gavimo dienos.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo peržiūrėti ir цeлocтнocти упaкoвки, tai иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa iš пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr. 55 OT 19.01.1998 ir Nr. 942 OT 10.11.2011 (įsk. Тoвapы личнoй гигиeны ir ne yxogy tai peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga ir gp.) ir тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Гocудapствeнный рeгиcтрaциoнный нoмep зaпиcи o гocудaрcтвeннoй рeгистрaции физичecкoгo asmenų кaчeствe индивидуaльнoгo пpeдпринимaтeля 315547600040251

Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки:09:00 eikite 19:00 (веми)

Žymos: naruto, Gamer pelė, akatsuki naruto, kauliukai kruvinas, akatsuki dangtis, Tobi, kruvinas vyrai, deathadder pelės kojų, kaukė tobi, seishun buta yarou wa bunny girl.

Charakteristikos

Stilius Madingas
Prekės ženklas Vsemayki.ru
Modelio Tipas Spausdinti
Sudėtis Poliesteris
prekės nr. 821569

Parašyti atsiliepimą

Akatsuki pečių maišą (kruvinas debesis)

Akatsuki pečių maišą (kruvinas debesis)

Produkto Informacija Patogus mažas maišelis kiekvieną dieną, su atvartu.Spausdinti yra spausdinami ant viso flip-off dalis.Maišas yra nešiojama per petį, patikimai užsidaro ir eina gerai su kasdienius drabužius. Sudėtis: 100% poliesteris Programos

Panašūs produktai: